رفع غبغب با مزوتراپی

رفع غبغب با مزوتراپی

یکی از درمان های رایج در مبحث زیبایی و جوانسازی پوست مزوتراپی می باشد. مزوتراپی در واقع تزریق دارو به محل هدف است. این روش کاربردهای مختلفی دارد. در ابتدا به توضیح مختصر در رابطه با مزوتراپی پرداخته می شود سپس توصیحاتی در رابطه با یکی از کاربردهای مهم آن یعنی تزریق دارو به ناحیه چربی یا همان مزوتراپی غبغب ارائه می شود. با ما همراه باشید.

کی از روش های کم تهاجم و بی عارضه برای از بین بردن غبغب، روش مزوتراپی می باشد. پس از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند باعث از بین رفتن غبغب می شود.

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. جهت دریافت مشاوره از دکتر چعباوی زاده با شماره های ۸۸۲۰۹۵۵۱- ۸۸۱۹۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام دکتر چعباوی زاده دیدن فرمائید.

مزوتراپی چیست؟

به طور کلی روش مزوتراپی عبارت است از تزریق یک سری مواد فعال بیولوژیک در پوست که این مواد می تواند شامل انواع ویتامین ها و فاکتورهای رشد، مواد مغذی و مواد معدنی باشد. این روش کاملا بدون درد و خونریزی است. تزریق دارو توسط یک سری سوزن های بسیار ریز با قطر کم می باشد که شامل چندین تزریق در ناحیه صورت می گیرد.

از بین بردن غبغب با مزوتراپی

غبغب شامل چین خوردگی های زیر چانه وگردن می باشد. امروزه از روش های مختلفی برای از بین بردن این چین خوردگی ها در این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های کم تهاجم و بی عارضه برای از بین بردن غبغب، روش مزوتراپی می باشد. پس از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند باعث از بین رفتن غبغب می شود. این روش با یک تزریق ساده با سوزن یا نیدل های بسیارظریف به صورت سرپایی و در یک زمان بسیار کوتاه و بدون درد تزریق انجام می شود. متخصص پس از معاینه تشخیص می دهد چه نوع دارویی و در چه عمقی در محل هدف باید تزریق شود. انجام این روش در ۹۰ درصد مواقع با توجه به نوع داروی تزریقی و تشخیص پزشک متخصص پوست و مو کافی است و هرچند با یک بار تزریق تغییرات واضح و چشمگیر نمایان می شود، ولی برای نتیجه ی بهتر دو تا سه بار تزریق پیشنهاد می گردد. از آنجاییکه دارو دقیقا در محل مورد نظر تزریق می شود اثربخشی بسیار را برای بیمار به همراه دارد. این مواد به طور مستقیم وارد سلول های چربی شده و باعث می شود چربی های ناحیه غبغب دو هفته بعد از تزریق شروع به آب شدن کند که از طریق سیستم لنفاوی جذب می شوند و تا شش هفته بهترین نتایج بدست می آید.

فواید مزوتراپی

  • جوانسازی پوست
  • از بین رفتن چین و چروک پوست
  • از بین بردن سلولیت و چربی موضعی
  • افزایش قابلیت ارتجاعی پوست
  • روشن شدن پوست
  • جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه لک

عوارض مزوتراپی

این روش اگر توسط یک متخصص پوست و مو با تجربه با استفاده از تکنیک و روش های صحیح تزریق شود هیچ عارضه ای در برنخواهد داشت. اما ممکن است پس از تزریق کمی کبودی، تورم، درد، خارش و قرمزی مختصر در ناحیه تزریق و ورود سوزن ها به پوست ایجاد شود که با گذشت زمان کاملا بهبود پیدا می کند و اثر بخشی آن تا دو یا شش هفته پس از تزریق مشخص می شود.

نتیجه گیری

مزوتراپی یکی از بهترین و کم خطرترین روش ها جهت از بین بردن چربی های موضعی خصوصا در ناحیه صورت و غبغب می باشد. تزریق مواد معدنی و ویتامین ها با استفاده از این روش به افزایش سوخت و ساز و آب کردن چربی های تجمع یافته در ناحیه غبغب از افتادگی و شل شدگی پوست در این ناحیه جلوگیری می شود.

راه های ارتباطی با دکتر صفیه چعباوی زاده :

پاسخ