پاک کردن تاتو با لیزر در تهران

پاک کردن تاتو با لیزر در تهران

پاک کردن تاتو با لیزر در تهران و تمامی نقاط کشور، یکی از بزرگ ترین معضلات افرادی است که روی پوست خود خالکوبی دارند و می خواهند از آن خلاص شوند.

تاتو یکی از کارهایی است که نه تنها در ایران، بلکه در سراسر جهان مورد توجه قرار دارد. در میان افرادی که نسبت به تاتو اقدام می کنند، برخی وجود دارند که پس از مدتی، به هر دلیلی، تصمیم به پاکسازی آن می گیرند. در گذشته امکان پاک کردن تاتو وجود نداشت اما به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی روش هایی به وجود آمد که افراد بتوانند تاتوی خود را پاک کنند.

پاک کردن تاتو با لیزر در تهران

یکی از روش های بسیار کاربردی که برای پاک کردن تاتو مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از لیزر است که با کمترین خطر، بهترین نتیجه را به ارمغان می آورد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد پاک کردن تاتوی خود را دارید، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

چگونه با استفاده از لیزر، می توان تاتو را پاک کرد؟

به طور کلی امکان پاک کردن تتو و خالکوبی با لیزر وجود دارد اما اینکه لیزر چگونه می تواند چنین تاثیری را بگذارد مهم است.

پاک کردن تاتو با لیزر طی چند جلسه باید انجام شود تا بتواند تاثیر خود را نشان دهد. در طول مدتی که فرد در این جلسات شرکت می کند، لیزر به ناحیه تاتو شده می تابد و به از بین بردن رنگدانه های موجود در بافت پوست می پردازد.

با گذشت زمان، رنگدانه ها کمتر و کمتر و در نهایت محو می شوند. نکته ای که لازم است به آن اشاره کنیم این است که تاتوهای رنگی معمولا سخت تر از خالکوبی های سیاه رنگ پاک می شوند.

همچنین گاهی اوقات ممکن است پیش از تاباندن اشعه های لیزر، از بی حسی های موضعی در نواحی خالکوبی شده، استفاده گردد. بسته به میزان تاتو، مدت زمان وجود آن روی پوست، جنس پوست و عواملی از این قبیل، تعداد جلساتی که برای پاک کردن خالکوبی در نظر گرفته می شود، متفاوت است.

آیا پاک کردن تاتو با لیزر، عوارض دارد؟

اغلب افراد بر این باورند که پاک کردن تاتو عوارض طولانی مدتی را به همراه دارد اما باید بگوییم که اینگونه نیست. ممکن است علائمی به صورت موقت بروز کنند اما پس از مدتی رفع می شوند. و جای نگرانی ندارد.

برخی از عوارض موقتی که در اثر تاتو با لیزر بروز می کنند، به شرح زیر می باشد.

  • احساس دردی خفیف و شاید کمتر از خالکوبی کردن
  • قرمز شدن ناحیه ای که تحت تاثیر لیزر قرار گرفته است.
  • تورم و کبودی جزئی ناشی از لیزر

برای جلوگیری از این موارد و نیز عفونت پوستی، معمولا پس از لیزرتراپی تاتو، از انواع ویتامین ها و کرم های محافظ استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که این موارد را تنها با تجویز پزشک مورد استعمال قرار دهید و از هر گونه اقدام خودسرانه بپرهیزید.

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. جهت دریافت مشاوره از دکتر چعباوی زاده با شماره های ۸۸۲۰۹۵۵۱- ۸۸۱۹۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام دکتر چعباوی زاده دیدن فرمائید.

بهترین پزشک متخصص برای از بین بردن تاتو در تهران

پاک کردن تاتو با لیزر، اقدامی بسیار حساس می باشد که در صورت سهل انگاری می تواند موجب بروز عفونت های پوستی در فرد شود و خطرات جدی برای او به دنبال داشته باشد.

در واقع پزشکی می تواند به خوبی از عهده پاک کردن تاتو با لیزر برآید که در زمینه پوست و مو تخصص داشته باشد و علاوه بر آن، از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد.

یکی از بهترین پزشکانی که می توانید برای پاک کردن تاتوی خود از او کمک بگیرید، دکتر صفیه چعباوی زاده است. خانم دکتر با سابقه درخشانی که در زمینه پاک کردن خالکوبی با لیزر دارد، می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. شما می توانید برای بهره مندی از خدمات ایشان با شماره تلفن ۸۸۱۹۱۹۷۵-۰۲۱ تماس و جهت نوبت دهی اقدام کنید و یا صفحه اینستاگرام دکتر صفیه چعباوی زاده را دنبال نمایید.

پاسخ

15 + پنج =

Call Now Button