بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران
آنچه می خوانید...

کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی می باشد به همین جهت جستجوی بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران یکی از پر متقاضی ترین جستجوهای گوگل به حساب می آید. شاید در گذشته رفع ایرادات ابرو با لوازم آرایش و متدهایی چون تاتو رایج بود اما امروزه علاوه بر ارائه تکنیک های بسیاری که عرضه شده است کاشت ابرو اولین و آخرین گزینه برای داشتن ابروهایی پر پشت و دائمی می باشد. بسیاری از روش ها مانند فیبروز و میکروبلیدینگ به طور موقت می توانند ایرادات ابروهای شما را برطرف کنند اما کاشت ابرو با بهره بری از موی طبیعی شما بسیار طبیعی بوده و خیالتان از داشتن ابروهایی پرپشت که به طور دائمی به چهره شما زیبایی می بخشند راحت می باشند. پس تا اینجا متوجه شدیم که کاشت ابرو یک روش دائمی پر پشت شدن ابروها برای شما می باشد. اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

کاشت ابرو برای افرادی که به طور مادرزادی دارای ابروهایی کم پشت و خالی می باشد بهترین گزینه برای داشتن ابروهایی پر پشت و مقاوم می باشد. از طرفی هم بانوان هم آقایان دچار ریزش ابروها می شوند که در نهایت این موضوع می تواند سبب خالی شدن ابروهایشان شود. توجه داشته باشید که مدادهای آرایشی به دلیل دارار بودن مواد شیمیایی می تواند ریشه ابروها را ضعیف تر کرده و به مرور حتی بیشتر سبب ریزش ابروها شود. بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران به شما روش های مختلف کاشت ابرو را پیشنهاد می دهد با توجه به نوع ریزش و مدل ابروهایتان بهترین مدل ابرو را برای شما به ارمغان می آورد.

روش های کاشت ابرو چگونه می باشد؟

فولیکول های مو از موهای سر شما استخراج می شود که خود روش های مختلفی دارد . به عنوان مثال در میان روش های کاشت ابرو ، کاشت ابرو به روش fut از کاشت ابرو به روش fit متداول تر است. چرا که در روش fut موی طبیعی شما با کمترین تهاجم از موی سر استخراج می شود.

در حقیقت کاشت ابرو شباهت بسیاری به کاشت مو دارد . شاید در کاشت مو انقدری به نتیجه مثبت نرسیم که در کاشت ابرو می رسیم علت هم این است که شاید کاشت مو به گونه ای باشد که همیشه به صورت طبیعی به نظر نرسد اما در کاشت ابرو دقیقا همانند ابروهای طبیعی ابروهایی که کاشته شده اند رشد می کنند. البته توجه داشته باشید که در هر عملی بایستی بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را انتخاب کنید.

موهای ابروهای کاشته شده نسبت به موهای قدیمی شما توانایی رشد بیشتری دارند به همین جهت لازم است هر چند وقت یکبار موهای کاشت شده را کوتاه کنید تا حالت و فرم طبیعی ابروهایتان حفظ شود.

مراحل کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

همانگونه که در بخش پیشین به آن اشاره شد کاشت ابرو روش های بسیاری دارد. اما مراحل کاشت در تمام روش ها در واقع یکسان می باشد. به صورت کلی کاشت ابرو طی مراحل زیر انجام می شود:

نمونه های کاشت ابرو خانم دکتر صفیه چعباوی زاده

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

تا این بخش از مقاله فوق دریافتیم که کاشت ابرو کار بسیار حساس و ظریفی می باشد و با کوچکترین اشتباهی ممکن است نتایج عکس در پی داشته باشد به همین جهت توصیه می کنیم برای کاشت ابرو به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید.

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

آنچه می خوانید