بهترین متخصص کاشت مو و ابرو در تهران

ابروها و موهای سر از جمله نواحی مهمی هستند که تاثیر زیادی در ظاهر و زیبایی ما دارد چرا که قاب اصلی صورت را تشکیل می دهند که بروزنقص در موی سر و ابرو موجب تاثیرات منفی در چهره می گردد. متاسفانه افراد زیادی به ریزش موهای سر و ابرو دچار شده اند و این موضوع به معضل بزرگی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است.

در گذشته افراد برای برطرف کردن مشکلات تاسی و ریزش موهای خود به روشهای درمانی شیمیایی و گیاهی متوسل می شدند که نتیجه مطلوبی عایدشان نمیشد، خبر خوب که امروزه با پیشرفت علم مشکل تاسی و ریزش مو با پیوند موهای طبیعی برطرف شده است. دکتر صفیه چعباوی زاده با بهره گیری از بروزترین متد، توانسته رضایت مراجعین کاشت مو و ابروی خود را جلب نماید.

علل ریزش ابرو

برخی از افراد به طور ذاتی و طبیعی در قسمت تاج یا دنباله ابروهای آنها تراکم کمی دارند و یا به دلیل ارثی و ژنتیکی ابروهای کم پشت و با تراکم پایینی دارند، از جمله عوامل مهمی که موجب ریزش ابرو می شود می توان به مواردی چون تغییر فرم یا اصلاح بیش از حد ابروها،عدم تعادل هورمونی یا سوختگی وبریدگی در ناحیه ابروها وهمچنین افرادی که به دلیل بیماری های خاص و قرار گرفتن تحت درمان و داروهای خاصی دچار ریزش ابرو شده اند.

علل ریزش موهای سر

مهم ترین عاملی که موجب ریزش موهای سر می شود ژنتیک می باشد. از دیگر عوامل ریزش موی سر، اضطراب ، استرس، عدم رعایت نکات بهداشتی و مواد شوینده نامناسب می باشد.

 

بهترین مرکز کاشت مو و ابرو در تهران

یکی از مهم ترین مواردی که در کاشت ابرو و موی خود باید در نظر بگیرید  انتخاب کلینک و متخصص خوب می باشد، توجه داشته باشید که کلینیک یا مرکزی که برای انجام این کار انتخاب کرده اید معتبرباشد و از بروز ترین تجهیزات روش های کاشت ابرو استفاده نماید و همچنین فردی که عمل کاشت مو یا ابروی شما را به عهده دارد حتما دارای تخصص و سابقه باشد تا بتواند زاویه کاشت و خواب متناسب با ابروی شما را ایجاد نماید.

یک متخصص با تجربه علاوه بر تضمین موفقیت در پیوند گراف موهای کاشته شده از عوارض احتمالی پس از کاشت کاسته و جلوگیری می نماید.

کلینیک اکسیر یکی از معتبرترین مراکزی می باشد که یکی از خدمات زیبایی که رائه می دهد کاشت مو و ابرو می باشد.درجه و میزان موفقیت در کاشت مو وابرو وابستگی مستقیم به متخصص مورد نظر و تیم وی دارد.

 

افراد واجد شرایط کاشت مژه، ابرو و موی سر

افرادی که در ناحیه ابرو وموی سرشان کم پشت می باشد یا مدام در حال ریزش است ،بهترین گزینه ای که دکتر صفیه چعباوی زاده  بهترین گزینه که برای این افراد پیشنهاد می کند کاشت موی سر به روش پیوند از موهای خود فرد می باشد و اما سوال اینجاست آیا همه افراد می توانند از روش پیوند موهای طبیعی استفاده نمایند؟

باید گفت که  اگر نواحی جلو و پشت و مرکز سر به طور کامل دچار تاسی سر باشد و فرد و بانک موی کافی نذاشته باشته کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند. به طور کلی به افرادی که تحت شیمی درمانی هستند و یا دچار مشکلات قلبی وکلیوی می باشند کاشت مو، ابرو ومژه توصیه نمی شود.

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. جهت دریافت مشاوره از دکتر چعباوی زاده با شماره های ۸۸۲۰۹۵۵۱- ۸۸۱۹۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام دکتر چعباوی زاده دیدن فرمائید.

ویژگی های مهم برای انتخاب پزشک و بهترین کلینیک برای کاشت مو

بهترین متخصص کاشت مو در تهران کیست؟

بهترین متخصص کاشت مو وابرو کسی است که تجربه بالا در این زمینه را داشته باشد و با پیشرفت علم و متد پزشکی،از روش ها و تجهیزات بروز را بکار گیرد و معیار کارش بر پایه جلب رضایت بیمار با انتخاب بهترین و سریع ترین روش درمانی باشد.

دکتر صفیه چعباوی زاده جزء قدیمی ترین و با تجربه ترین متخصصین در زمینه کاشت موی طبیعی می باشد، ایشان دارای تربیت تیم جراحی مجرب در زمینه کاشت مو با استفاده از تکنولوژی های روزدنیا و همچنین  ۲۰ سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو می باشد. جهت اطلاع درباره دکتر صفیه چعباوی زاده  و همچنین تخصص و سابقه ایشان می توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

قیمت کاشت مو و ابرو در تهران

قیمت کاشت مو در تهران تفاوت چندانی نسبت به کاشت مو در شهرهای دیگر ندارد، چه بسا مراکزی هستند که با ایتکه تجهیزات گسترده و جدیدی برای انجام خدمات کاشت مو و ابرو ندارند، اما هزینه ای برابر و حتی بیشتر از کلینیک های معتبر کاشت مو در تهران می گیرند،

به طور کلی می توان گفت قیمت کاشت مو به عواملی چون مکان جغرافیایی، تخصص پزشک ، امکانات و تجهیزات کلینیک بستگی داشته وبراورد می گردد.

قیمت کاشت مو در هر فرد با توجه به نوع مو و میزان کم پشتی وی نیز بستگی دارد،بنابراین هزینه در هر فرد یکسان نمی باشد، و میران گرافت مورد استفاده برای پیوند مو عاملی است که موجب ایجاد تفاوت در هزینه ها می گردد.

نکات مثبت انجام کاشت مو در تهران

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی در تهران بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.