سوالات متداول کاشت مو

آنچه می خوانید...

کاشت مو یکی از جدیدترین دستاوردهای علم نوین می باشد که امکان رویش مجدد مو و همچنین پرپشت ساختن بخش های کم پشت مو را فراهم می آورد. معمولاً کم پشت بودن مو و یا نداشتن مو بر روی سر می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر فرد ایجاد کند.

کاشت مو


کاشت مو معمولاً با تکنیک های متفاوتی انجام می شود. در یکی از نوین ترین تکنیک ها از خود فولیکول های مو فرد برای پیوند زدن استفاده می شود تا مجدداً رویش مو صورت گیرد. برای اینکه مو در جایی از بدن رویش کند نیاز است تا فولیکول مو یا پیاز مو در آن منطقه وجود داشته باشد. معمولاً کچلی و کم پشت شدن موها ناشی از تخریب فولیکول های مو می باشد. در روش دیگر از مزوتراپی استفاده می شود که در آن از خون خود فرد استفاده می گردد. در این روش خون فرد سانتریفیوژ شده و مجدداً به پوست سر تزریق می‌شود. به سبب کلاژن ها و پروتئین ها خونی که به بافت سر تزریق می شود موجب پرپشت شدن مو می شود. در روش دیگر نیز از فولیکول‌ های قسمت دیگر بدن به سر فرد پیوند زده می شود. هر کدام از این روش ها که صورت گیرد می‌ تواند اثرات بسزایی بر روی ظاهر فرد ایجاد کند.
در این مقاله سعی داریم به جواب سوالات متداول کاشت مو و پاسخگویی به آنها از نظر مقالات علمی بپردازیم.

سوالات متداول کاشت مو

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =

آنچه می خوانید