تزریق فیلر چانه روشی سریع برای مدلینگ چهره

تزریق فیلر چانه
آنچه می خوانید...

داشتن چهره ای متناسب و زیبا یکی از اصلی ترین و مهم ترین خواسته های بشر در طول تاریخ بوده است. این روزها استانداردهای زیبایی تغییر کرده است و هر چه پیش می رویم گسترش رسانه ها سبب انتشار چهره هایی می شود که شاید در دهه های گذشته مورد استقبال قرار نمی گرفته اند. از میان تمامی استانداردهای زیبایی داشتن خط فک و چهره ای زاویه دار یکی از برترین معیارهای زیبایی شناسی به حساب می آید. به همین جهت فیلر ها و ژل ها که با پوست افراد سازگار هستند طرفداران بسیاری به خود جلب کرده اند. تزریق فیلر چانه یکی از روش های فرم دادن به چانه هایی می باشد که زاویه مناسب ندارند و یا حالت و فرم استانداری دارا نمی باشند. اگر شما هم قصد دارید فیلر چانه تزریق کنید و به دنبال کسب اطلاعات هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تزریق فیلر چانه یک روش غیرتهاجمی و مورد تایید FDA بوده که جهت زاویه سازی و فرم دادن به چانه فرد مورد استفاده قرار می گیرد. افراد با افزایش سن استخوان هایشان تحلیل می رود و این امر سبب افتادن چانه و افتادگی گردن می شود. تقریبا همه افرادی که می خواهند خط فک خود را تقویت کنند یا یک چانه مشخص تر داشته باشند می توانند از روش تزریق ژل استفاده کنند.

جدول خلاصه مقاله

تاثیرات تزریق فیلر چانه برجسته کردن چانه
درمان چین و چروک ها و جوانسازی
متقارن کردن چهره
ایجاد خط فک برای افرادی که فک آن ها فرم ندارد.
میزان ماندگاری فیلر چانهاین روش تاثیر موقت دارد و به صورت دائمی نمی باشد. بسته به پوست فرد مدت زمان آن متفاوت است
مزایای تزریق فیلر چانهکم هزینه بودن
کوتاه بودن فرآیند تزریق
نداشتن عارضه خاص یا جدی
عدم آسیب به چهره
زیبا کردن و متقارن کردن چهره

آیا تزریق فیلر چانه درد دارد؟

فیلر چانه از موادی می باشد که سازگار با طبیعت پوست بوده و تنها در برخی افراد به ندرت می توان گفت سبب ایجاد برخی عوارض مانند قرمزی و تورم می شود. تزریق فیلر چانه درد ندارد و اگر بیمار حساس باشد برای او بی حسی موضعی تجویز می شود. فیلر چانه توسط بهترین متخصص پوست و مو در تهران تزریق می شود و با استانداردترین متدها و تکنیک ها انجام می شود. تزریق ژل چانه یک روش ایمن و موثر به حساب می آید و جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

بیشتر بخوانید : تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق فیلر چانه چگونه انجام می شود؟

در صورتی که از فرم چانه خود رضایت نداشته باشید و یا به دنبال اصلاح فرم چانه خود باشید فیلر چانه می تواند روش مناسبی برای فرم دهی به آن باشد. این روش بدون درد بوده و طبق روند زیر انجام می شود؛

۱- ابتدا ناحیه چانه استریل شده و با کرم های بی حسی موضعی بی حس می شود.

۲- چند سی سی از فیلر با توجه به فرم چانه و مدل ایده آل شما تزریق می شود.

۳- تزریق فیلر چانه کلا بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان صرف می کند این زمان با احتساب بی حسی شما در نظر گرفته می شود.

این روش بسیار ایمن بوده و در طی تزریق عارضه ای متوجه شما نخواهد بود. به همین جهت شما می توانید بلافاصله پس از تزریق نتایج را مشاهده کنید.

مزایای تزریق فیلر چانه

اصلاح یک سوم انتهایی صورت می تواند تاثیر بسزایی در چهره داشته باشد. هنگامی خط فک با برجسته سازی چانه فرم دیگری به خود بگیرد چهره شما تغییر چشم گیری خواهد داشت. به طور تزریق فیلر چانه مزایای بسیاری دارد و چند مورد از آن به شرح زیر می باشد:

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

آنچه می خوانید