هزینه مزوتراپی غبغب

آنچه می خوانید...

هزینه مزوتراپی غبغب

بسیاری از افراد هستند که همواره از داشتن غبغب رنج می برند. در واقع غبغب از تجمیع چربی در زیر چانه افراد به وجود می آید و از زیبایی چهره می کاهد. از همین رو افراد برای برطرف کردن آن به روش های مختلفی روی می آورند که گاها با جراحی نیز همراه است.

روشی که به تازگی و با کمتری خطر ممکن برای رفع چربی در پوست و به ویژه برای از بی بردن غبغب مورد استفاده قرار می گیرد، مزوتراپی است. این روش کاربردهای مختلفی مانند رفع ریزش مو، برطرف کردن تیرگی دور چشم و … دارد.

هزینه مزوتراپی غبغبمعمولا برای اقداماتی که در راستای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، شاهد نوسانات قیمت هستیم. از همین رو برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می باشد که هزینه هر کدام چه قدر است. در ادامه قصد داریم در مورد هزینه مورد نیاز برای مزوتراپی غبغب بیشتر صحبت کنیم.

عوامل موثر بر تعیین هزینه مزوتراپی غبغب

غبغب معمولا با افزایش سن و همچنین وزن ایجاد می شود. گاهی اوقات ممکن است عوامل ارثی نیز بر آن تاثیرگذار باشد. می توان گفت علت ایجاد غبغب در مدت زمان لازم برای از بین بردن آن توسط روش مزوتراپی تاثیرگذار است.

تعداد جلساتی که برای رفع غبغب با مزوتراپی در نظر گرفته می شود، معمولا بین ۴ تا ۵ جلسه است اما بسته به شرایط هر فرد می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

شرایط فردی که قصد مزوتراپی غبغب را دارد، میزان رشد غبغب او، مدت زمانی که از تشکیل غبغب برای وی می گذرد، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان، ابزار مورد استفاده، نوع مواد تزریقی و … همگی جزو عوامل موثر در روند درمان و نیز هزینه مورد نیاز برای آن می باشد.

هزینه مزوتراپی غبغب

با توجه به تمامی موارد فوق، می توان دریافت که هزینه مزوتراپی غبغب برای هر فرد متفاوت است. بنابراین بهترین و دقیق ترین راه برای اطلاع از میزان هزینه قابل پرداخت جهت مزوتراپی غبغب، مراجعه به پزشک و معاینه شدن توسط او می باشد.

همچنین ممکن است به منظور حصول نتیجه ای به مراتب بهتر از روش های دیگری در کنار مزوتراپی نیز استفاده شود که در این شرایط امکان افزایش هزینه برای فرد وجود دارد. البته این موضوع برای همه افراد صدق نمی کند.

سلامتی خود را فدای هزینه های ارزان نکنید

هر یک از شما حداقل یک مرتبه دیده یا شنیده اید که فردی در اثر جراحی زیبایی مبتلا به مشکلی مانند عفونت و یا عارضه های پوستی شده است. این موارد ممکن است ترس و اضطرابی به شما القا کرده باشند و شما را از انجام اقدامات زیبایی منصرف کرده باشند اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که علت اینگونه مشکلات چیست؟ یعنی از همان ابتدا این باور در ذهنتان شکل گرفت که جراحی مورد نظر از ریشه مشکل دارد و سازگار با مکانیزم بدن انسان نمی باشد؟

اگر اینگونه فکر کرده اید، باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید. بروز چنین مشکلاتی علل مختلفی دارد. ممکن است فرد به لحاظ بیماری یا مشکلاتی که از قبل داشته است، دچار این مشکل شده باشد. بنابرای لازم است قبل از هرگونه اقدام سوابق بیماری خود را به پزشک اطلاع دهید و او را در جریان تمامی مولفه هایی که در سلامت شما دخیل هستند، قرار دهید.

مورد دیگری که می تواند در مزوتراپی غبغب مشکل ساز شود، نوع و جنس موادی است که مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت پایین مواد، عدم سازگاری آن ها با پوست، به پایان رسیدن تاریخ انقضا و عواملی از این قبیل، همگی در موفقیت آمیز بودن نتیجه مزوتراپی غبغب تاثیرگذارند.

حال می توانید حدس بزنید که چرا گاهی اوقات هزینه های ارزانی برای مزوتراپی غبغب اعلام می شود. پیش از مراجعه از کیفیت کار پزشک و موادی که استفاده می کند مطمئن شوید و صرفا برای پرداخت هزینه ای کمتر، خود را به خطر نیندازید.

هزینه های سنگین نشانه کیفیت نیست!

با وجود اینکه هزینه های ارزان غیرمعقول می توانند مشکل ساز شوند اما به این معنا نیست که هر چه هزینه بیشتری پرداخت کنید، به نتیجه بهتری خواهید رسید. در واقع به هیچ عنوان نمی توان و نباید بر اساس هزینه دریافتی بابت مزوتراپی غبغب، پزشکی را انتخاب نمود.

اگر بخواهید با این معیار پیش بروید واقعا نمی توانید به نتیجه مطلوبی برسید. برای انتخاب بهترین پزشک مزوتراپی غبغب لازم است در مورد سوابق کاری او در این زمینه  تجارب و مهارتی که دارد، تحقیق نمایید. این مولفه ها هستند که می توانند نتیجه ای به مراتب مطلوب تر را برای شما به ارمغان آورند.

دکتر صفیه چعباوی زاده یکی از پزشکان حاذق در این زمینه می باشد که به عنوان بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی در تهران مشغول به فعالیت است. شما عزیزان می توانید برای برقراری ارتباط با ایشان و اطلاع از سایر خدماتی که ارائه می دهند، از طریق شماره های تماس مندرج در این صفحه و نیز صفحه اینستاگرام دکتر صفیه چعباوی زاده اقدام نمایید.

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

آنچه می خوانید