هزینه کاشت ابرو در سال ۱۴۰۲

هزینه کاشت ابروی طبیعی چقدر است؟
آنچه می خوانید...

هزینه کاشت ابرو با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین و محاسبه می‌شود. از بین این عوامل می‌توان به تخصص و تجربه پزشک، موقعیت قرارگیری کلینیک و مطب پزشک، تجهیزات مورد استفاده، شرایط و وضعیت ابرو، روش مورد استفاده برای کاشت ابرو، شهرت پزشک و… اشاره نمود. اگر شما قصد کاشت ابرو را دارید و به دنبال این هستید که بدانید چه عواملی بر روی قیمت آن موثر هستند، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید تا با این عوامل آشنا شوید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو شامل مواردی همچون روش کاشت ابرو، میزان تجربه و تخصص پزشک، میزان گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو، منطقه جغرافیایی مطب پزشک و شهرت پزشک هستند.

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس زیر بغل

روش کاشت ابرو

 یکی از عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو، روش مورد استفاده برای کاشت است، در این بخش، به بررسی روش‌های موجود  کاشت ابرو می‌پردازیم.

  • کاشت ابرو با استفاده از روش FUT: در این روش، گرافت‌های مویی از مناطق دیگری از بدن مانند پشت سر برداشت شده و بر روی مناطق کم موی ابروها پیوند داده می‌شود.
  • کاشت ابرو با استفاده از روش FIT: در این روش، گرافت‌های مویی به صورت یک به یک از مناطقی مانند پشت سر جدا شده و سپس در نواحی کم موی ابروها پیوند داده می‌شود.
هزینه کاشت ابرو، عوامل موثر
  • کاشت ابرو با استفاده از روش SUT:کاشت ابرو با استفاده از روش SUT نیز یکی از عواملی است که بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار است. در این روش، گرافت‌های مویی به صورت تکی از مناطق مختلف برداشت شده و در بخش‌های کم موی ابروها کاشته می‌شوند.
  • کاشت مو به روش Micro FIT: روش کاشت موی Micro FIT یک روش مدرن و دقیق برای کاشت مو است. در این روش، گرافت‌های مویی به صورت تکی با استفاده از ابزارهای میکروسکوپیک برداشته می‌شوند و سپس به ناحیه کم موی مورد نظر پیوند داده می‌شوند.

در بخش فوق، ۴ روش کاشت را بیان نمودیم که هر کدام از این عوامل بر روی هزینه کاشت ابرو موثر هستند.

بیشتر بخوانید: دوران نقاهت کاشت ابرو

میزان تجربه و تخصص پزشک

مهارت و تخصص پزشک در کاشت ابرو یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر هزینه کاشت ابرو است. کاشت ابرو، یک فرایند زیبایی‌بخش محسوب می‌شود که نیازمند تجربه و تخصص زیادی است. فرایند کاشت ابرو باید به گونه‌ای باشد که با صورت و تمام اجزای آن تناسب داشته باشد.

پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه، با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و دستگاه‌های مدرن، قادر به کاشت ابرو به شکل طبیعی هستند. این پزشکان شکل، زاویه و جهت رویش موها را به دقت تنظیم می‌کنند تا نتیجه طبیعی و جذابی را ایجاد کنند. در انتخاب پزشک برای کاشت ابرو، به میزان تجربه، تخصص و نمونه‌های کاری پزشک توجه کنید تا نتایج ایده‌آل و مورد انتظار را بدست آورید. بنابراین، پزشکی که از تخصص و تجربه بالایی در زمینه کاشت ابرو برخوردار است به همان نسبت هزینه بیشتری نیز برای کاشت دریافت می‌کند.

بیشتر بخوانید: جوانسازی صورت

تعداد گرافت‌هایی که برای کاشت ابرو نیاز است

تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند و میزان طاسی ابروی شما از عوامل موثر و تعیین کننده هزینه کاشت ابرو هستند. اگر ابروی شما تنها نیاز به افزایش تراکم داشته باشد، هزینه به نسبت کمتری برای کاشت دارد. در مقابل، اگر ابرو به هر دلیلی، مثلا در یک حادثه از بین رفته باشد هزینه کاشت آن، بیشتر خواهد بود. بنابراین برای مشخص شدن این موضوع که ابروی شما به چه تعداد گرافت نیاز دارد، باید به نکته بیان شده توجه کنید و همچنین با پزشک خود نیز مشورت کنید تا برآورد دقیقی برای ه ابروی شما تعیین کند.

منطقه جغرافیایی مطب پزشک

هزینه کاشت ابرو بسته به منطقه جغرافیایی و محل قرارگیری مطب پزشک ممکن است متفاوت باشد. در برخی مناطق شهر، قیمت کاشت ابرو نسبت به مناطق دیگر بیشتر است. در این مناطق، هزینه‌های اجاره مکان و دیگر هزینه‌های مرتبط به نسبت بالا است و این موضوع بر روی قیمت کاشت ابرو تاثیر می‌گذارد.

شهرت پزشک

شهرت پزشک نیز از عوامل موثر و تعیین کننده بر روی قیمت کاشت ابرو است. پزشکان معروف و مشهور هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می‌کنند. این موضوع، به دلیل تجربه، تخصص و شهرت آن‌ها است.

نتیجه‌گیری

هزینه کاشت ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. عواملی مانند تعداد گرافت‌های مورد نیاز، میزان طاسی ابرو، مکان قرارگیری کلینیک و مطب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و شهرت پزشک می‌توانند بر هزینه تأثیرگذار باشند. برای تعیین دقیق هزینه و قیمت کاشت ابرو، بهتر است به صورت حضوری با پزشک خود مشورت کنید تا او با بررسی وضعیت ابروی شما، بتواند قیمت دقیقی را تعیین کند. چون بسته به شرایط شخصی هر فرد قیمت دقیق کاشت ابرو می‌تواند متفاوت باشد.

سوالات متداول

چه عواملی بر هزینه کاشت ابرو موثر هستند؟

موقعیت قرارگیری مطب ، تجهیزات مورد استفاده، تخصص و تجربه پزشک، تعداد گرافت‌هایی که برای کاشت ابرو نیاز است، شرایط ابرو و شهرت پزشک از جمله عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو هستند.

آیا قیمت کاشت ابرو متغیر است؟

بله، قیمت کاشت ابرو ممکن است در طول زمان تغییر کند. عواملی مانند تورم، تغییرات قیمت تجهیزات، تغییر در نرخ ارز و تغییرات در بازار می‌توانند موجب تغییر در هزینه کاشت ابرو شوند.

آیا وضعیت ابرو بر روی قیمت آن موثر است؟

تراکم موی ابروی شما نیز  بر قیمت کاشت تأثیرگذار است. در صورتی که ابروهای شما نیاز به تراکم کمتری برای کاشت داشته باشد، هزینه کاشت به نسبت پایین‌تر است. از طرف دیگر، اگر ابروهای شما نیاز به تراکم بیشتری داشته باشد، هزینه کاشت ممکن است بیشتر از حد متوسط باشد.

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 4 =

آنچه می خوانید