کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو به روش fit
آنچه می خوانید...

کاشت ابرو به روش fit با برداشتن واحدهای فولیکولار انجام می گیرد. این روش سبب می شود زخم های بزرگ بر روی پوست بانک مو ایجاد نشود و نتیجه ای طبیعی به دنبال خواهد داشت. به همین جهت کاشت ابرو به روش fit یکی از جذابترین و پرطرفدارترین روش های کاشت ابرو می باشد. این روش جهت پرتراکم کردن ابروها به صورت بسیار حساس و ظریف به کار برده می شود. هم چنین امکان آسیب به فولیکول مو به حداقل می رسد. در میان روش های کاشت ابرو این روش به ۶ الی ۹ ساعت زمان نیاز دارد و تغییرات شگفت انگیزی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر شما هم علاقه مند به کاشت ابرو به این روش هستید و می خواهید اطلاعاتی کسب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

مراحل کاشت ابرو به روش fit

در ابتدا باید این موضوع را متذکر شویم که این روش مناسب همه افراد نمی باشد و تنها با تصمیم بهترین متخصص پوست در تهران برای شما انجام خواهد شد. مراحل کاشت ابرو به روش fit به شرح زیر می باشد:

۱- ابتدا بایستی پوست ابروها و بانک مو کاملا استرلیزه شوند و با روش های بی حس اقدام به بی حسی شود.

۲- بهترین بانک مو برای این روش پشت سر می باشد که در جلسات مشاوره پزشک قدرت بانک مو را مورد بررسی قرار می دهد. با استفاده از پانچ های بسیار ظریف و کوچک استخراج مو از بانک مو انجام خواهد شد. داشتن مهارت و تجربه لازم در این بخش بسیار ضروری است چرا که در صورتی که تخصص کافی وجود نداشته باشد ممکن است به پوست آسیب برسد.

۳- در این مرحله شکاف هایی در ابرو برای پیوند فولیکول های مو ایجاد خواهد شد. البته ناگفته نماند که ابتدا طراحی ابرو با درخواست و رضایت شما انجام خواهد شد و در صورتی که مورد تایید باشد شکاف ها بر اساس مدل مدنظر و طراحی شده در ابرو اجرا خواهند شد.

۴- فولیکول ها در داخل ابرو پیوند زده می شوند و در این بخش ظرافت و حساسیت کار بسیار بالا می باشد. این تجربه و مهارت پزشک است که مشخص می کند فولیکول ها در چه عمقی از پوست قرار بگیرند و با چه زاویه ای پیوند زده شوند. در نتیجه مدل نهایی ابرو مشخص خواهد شد.

مزایای کاشت ابرو به روش fit

همانطور که می دانید روش های بسیاری برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند . در نهایت رسیدن به نتیجه رضایت بخش با کمترین آسیب به پوست شما هدف می باشد. در مورد انتخاب روش کاشت ابرو به صورت fit یا fut و یا هر روش دیگری نظر متخصصین پوست با یکدیگر متفاوت است . با این وجود مزایای کاشت ابرو به روش fit به شرح زیر می باشد:

۱- روش کاشت به صورت fit مناسب تر است و بهتر است روش fut به عنوان روشی برای ترمیم بعد از پیوند ابرو در نظر گرفته شود.

۲- در روش کاشت ابرو به صورت fit احتمال تشکیل اسکار کمتر می باشد.

۳- برای کاشت ابرو به روش fit هر نوع پوستی از پشت سر می توان استفاده کرد حتی اگر پوست چروکیده و افتاده باشد نیز این روش به کار گرفته می شود.

کاشت ابرو بدون درد

نتایج شگفت انگیز کاشت ابرو

معایب کاشت ابرو به روش fit

همانگونه که در بخش های پشین به آن اشاره شد این روش بسیار حساس و ظریف است برای همین ممکن است نیازمند حوصله و تبحر خاصی باشد با این وجود این موضوع عیب این روش نیست و در واقع ظرافت کاشت را می رساند. به طور کلی معایب کاشت ابرو به روش fit به شرح زیر می باشد:

۱- استخراج گرافت ها از بانک مو به این روش بسیار حساس است و احتمال آسیب در این روش وجود دارد. بنابراین اگر بانک موی ضعیفی دارید. این روش می تواند سبب کاهش قدرت آن شود.

۲-رشد ابرو بعد از کاشت با این روش چندان طبیعی به نظر نمی رسد.

۳- در صورتی که پزشک با دقت و تبحر در حین کار عمل نکند ممکن است در محل کاشت اسکار تشکیل شود.

۴- از آنجایی که استخراج فولیکول ها به صورت دستی می باشند ممکن است عفونت ایجاد شود.

کلام آخر

روش های بسیاری برای کاشت ابرو وجود دارد شما می توانید از روش futو sut هم برای کاشت ابرو استفاده کنید و انتخاب این روش ها بنا به صلاح دید پزشک شما می باشد. توجه داشته باشید که روزهای قبل از کاشت ابرو و پیوند موی خود از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید و مصرف دخانیات را قطع کنید. از نتیجه کاشت خود انتظارات واقع بینانه داشته باشید و به این نکته توجه داشته باشید که تمامی روش های کاشت ابرو فرآیند طولانی بین ۶ ساعت تا بیشتر را طی می کنند و ممکن کمی این پروسه خسته کننده به نظر برسد. با این وجود کاشت ابرو یک روش دائمی است و شما برای همیشه از روش هایی مانند تاتو ، هاشور و … خلاص می شوید.بعد از مدتی ابروهای کاشته شده بسیار طبیعی به نظر می رسند.

اشتراک گذاری مطلب: 

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص پوست و مو 20 سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو تربيت تيم جراحي مجرب در زمينه كاشت مو و استفاده از تكنولوژي های روزدنيا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =

آنچه می خوانید